ماساژ بابهشت (فایل دانلود فیلمها به روزشد)

ماساژ «سكس ابزار» (آلت تناسلی زنان و مردان) زندگی بسیاری از زنان و مردان را منقلب كرده و روابط آنان را مستحكمتر و زیباتر نموده است……..

همراه با عکس و فیلم آموزشی .

با توجه به درخواستهای مکرر دوستان که قادر به دانلود فایلهای فیلمهای آموزشی نبوده اند

مجدداً با پسوند 3GP فایلها رو برای دانلود قرار داده ام حتماً دوباره ببینید

ماساژ «بابهشت»(محل دخول زنان) مردان را وادار به یادگیری طبیعت بدن زن و سر فرود آوردن در برابر زیبائی و قدرت آن می كند، ضرورتی كه ایجاد آ‌ن در جمع ما جای تأمّل ندارد. زوجینی كه كه به علت بیماری و یا معلولیتهای فیزیكی قادر به انجام آمیزش نیستند، ماساژ سكس ابزار، لذت جنسی را برای آنان به ارمغان باز می آورد. زنان بارداری كه با وجود ازدیاد خواهشهای جنسی در طول مدت حاملگی خود را قادر به آمیزش نمی بینند، می توانند نهایت استفاده را از این روش بی خطر برای رسیدن به لذت و آرامش ببرند و از شریك خود بخواهند كه راه و روش ماساژ بابهشت را به خوبی بیاموزند.

مردانی كه به هر دلیل از نعوذ آلت خویش عاجزند ولی مایل به ارضاء همسر و یا شریك خود هستند نیز ماساژ بابهشت همسرشان را یكی از بهترین راه های لذت جوئی خواهند یافت. ماساژ سكس ابزار قدمی مناسب در جهت فراگیری دنیای پر رمز و راز آمیزش و سكس برای نوجوانان و بزرگسالانی است كه هنوز آمادگی لازم را برای آمیزش در خود نمی یابند. بسیار مهم است كه در یابیم «آمیزش و عشق بازی بدون دخول و یا نعوذ آلت مرد هم امكان پذیر است و شاید بسی لذتبخش تر

تمام نكات اشاره شده در بالا گوشه ای از فواید ماساژ بابهشت است در كنار هدف اصلی آن، كه در زیر به چند و چون و روش صحیح آن می پردازم:

هدف از ماساژ بابهشت آفریدن فضائی آرام بخش برای زن است تا ورود ذهنیت او را به ساحت و حالتی شهوانی آسانتر گرداند و او را قادر سازد كه از ماساژ بابهشت خود لذتی فراوان ولی تازه ببرد. شخص ماساژ دهنده از داشتن فرصتی در كنار زن، و مشاهده او در لحظات اوج و فرود لذتش و این حقیقت كه باعث این سفر سحر آمیز اوست،‌ در پوست خود نخواهد گنجید و احساس قدرت فراوانی خواهد كرد. ماساژ بابهشت همچنان كه اشاره شد می تواند بسیار بی خطر باشد اگر كه ملاحظات بهداشتی از قبیل استفاده از دستكش جراحی مَـدِّ نظر قرار گیرد و راهیست مناسب برای برقراری اطمینان و صمیمیت. درمانگران بر این باورند كه زنان با تجربه تلخی چون تجاوز در گذشته و یا ذهنیّتی آشفته نسبت به آمیزش و سكس، می توانند با ماساژ بابهشت كه همراه با درك بالای شریكشان است، به كلی بهبود یابند

هدف ماساژ بابهشت رسیدن به اورگاسم و اوج لذت جنسی نسیت بلكه اورگاسم معمولا یك نتیجه و محصول جانبی ولی فوق العاده فرح بخش و نشاط آور است. هدف به سادگی ایجاد آرامش و لذت دادن از طریق ماساژ بابهشت است. اگر با این دید به قضیه نگاه شود، هم ماساژ دهنده و هم دریافت كننده ماساژ می توانند به یك آرامش خیال نسبی دست یابند و دیگر نگران دست یافتن و فتح اورگاسم نباشند. برداشتن این بار سنگین از دوش هر دو نفر از نظر روانی تاثیر به سزائی بر ذهن و جسم می گذارد و هنگامیكه اورگاسم به علت تحریك بابهشت اتفاق می افتد، معمولا بسیار شدیدتر، ارضاء كننده تر و طولانیتر خواهد بود. ولی فراموش نكنید كه این اجازه را به اورگاسم بدهید كه اتفاق بیافتد و یا اینكه نیافتد. كم توقعی شخص ماساژ دهنده نیز بسیار مفید خواهد بود. زمانیكه او انتظار هیچ خدمتی از شریك زن خود نداشته باشد و فقط به منظور آرامش دادن، لذت بخشیدن و یادگیری به این تجربه قدم گذاشته باشد، زن دریافت كننده ماساژ، آرامشی عجیب و آسودگی خیال عمیقی را حس میكند، و این آمیزش دیگر فقط به منظور لذت جنسی محض بردن نخواهد بود بلكه لایه های ژرفتری از ذهن و روان او را تحت تاثیر خود قرار خواهد داد. البته این تجربه می تواند هر نوع آمیزش دیگر را در پی داشته باشد كه فقط بستگی به تصمیم و انتخاب دریافت كننده ماساژ دارد. این نوع نگرش صمیمیت و اعتماد جدیدی را به ارتباط شما اضافه خواهد كرد

این فیلم را ببینید

دانلود جدید با لینک مستقیم 3GP

برای دانلود روی این لینک کلیک کنید

برای دیدن فیلم روی عکس کلیک کنید

masajbabehesht.jpg

آماده سازی

استحمام همیشه به رسیدن آرامش كمك می كند، پس بهتر است كه هر دو نفر قبل از شروع ماساژ پاكیزه و استحمام كرده باشند. یك محیط ساكت و معطر با موسیقی ملایم، نور شمع و ….به فضای اتاق گرما و اطمینان می بخشد. در آمادگی فضای مناسب و آمادگی خودتان عجله به خرج ندهید. فراموش نكنید كه قبل از شروع ماساژ به دستشوئی بروید. این موضوع از نظر بهداشتی مخصوصا برای زنان از اهمیت زیادی برخوردار است. هرگونه تحریك بابهشت با مثانه پر، شرایط را برای بیماریهای میكروبی مستعد تر میكند. در ضمن دیگر لزومی به قطع ماساژ به منظور دستشوئی رفتن وجود ندارد. با نگاه كردن ، لمس و در آغوش كشیدن یكدیگر، ارتباط لازم را برای شروع ماساژ برقرار كنید تا امنیت و اطمینان كم كم در وجودتان رخنه كند.

مراحل ماساژ

از شریكتان بخواهید كه به پشت به گونه ای دراز بكشد و به بالشت تكیه دهد كه بتواند سكس ابزار خود را به خوبی ببیند. بالشت دیگری كه با حوله پوشیده شده است را در زیر كفلهای او قرار دهید. به او كمك كنید تا پاهایش را از هم بگشاید. زانوها باید كمی خم شده باشد، می توانید بالشتكهائی را در زیر زانوی او قرار دهید تا تحمل وزن او را خسته نكند. شخص ماساژ دهنده به حالت چهار زانو در بین پاهای زن، ترجیحا بر روی بالشت بنشیند. این موقعیت به او كمك می كند كه دسترسی كامل به بابهشت و دیگر اعضاء بدن او داشته باشد.

قبل از اینكه تماس بدنی حاصل شود، سعی در تنظیم تنفس خود كنید. نفس كشیدن آرام و عمیق یكی از اركان اساسی این ماساژ را تشكیل می دهد. اگر در طول ماساژ متوجه نفسهای كوتاه و بریده دریافت كننده شدید، باید به آرامی یادآور نفس كشیدن عمیق او شوید. با ملایمت به ماساژ و لمس پاها، شكم، رانها و سینه ها بپردازید تا در یافت كننده آماده دریافت لمس بابهشت شود. مقدار كمی روغن ماساژ را بر روی سكس ابزار او بچكانید. به اندازه ای روغن استفاده كنید كه علاوه بر ملبان (لبه های بیرونی) ، قسمتهای درونی تر نیز به روغن آغشته شود. لطفاً در انتخاب روغن ماساژ دقت و حوصله به خرج دهید. بسیاری از روغنهای ماساژ باعث حساسیت و یا خارش و مشكلات عدیده دیگر می شوند و روغنهایی كه به منظور ماساژ بدن تهیه شده است برای ماساژ سكس ابزار مناسب نیستند. اگر دسترسی به روغن ماساژ مخصوص سكس ابزار ندارید، از روان كننده آبی و نه روغنی می توانید استفاده كنید. روان كننده روغنی باعث تخریب دستكش می شود و ممكن است آن را سوراخ نیزبكند.

به آرامی قسمت بیرونی، ملبان، سكس ابزار را ماساژ دهید. در این مرحله اصلا عجله نكنید و مدتی را به لمس و ماساژ آن بپردازید. با ملایمت بسیار ملبان را بین انگشت شست و انگشت اشاره بفشارید و طول هر لب ملبان را از بالا به پائین و بر عكس، با انگشتانتان لمس كنید. همین عمل را با كلبان (لبهای کوچک داخلی) تكرار كنید و و اصلا نگران زمان نباشید.

این فیلم را ببینید

دانلود جدید با لینک مستقیم 3GP

برای دانلود روی این لینک کلیک کنید

masajbabehesht2.jpg

شخص دریافت كننده ماساژ می تواند به ماساژ سینه های خود بپردازد و یا اینكه فقط دراز بكشد و به حفظ آرامش خود بپردازد. از نگاه كردن به چشمان یكدیگر نهرایسد و سعی كنید كه ارتباط خود را با نگاه عمیق تر سازید. شخص دریافت كننده می تواند در كنترل سرعت، فشار و عمق حركات نظر دهد و ماساژ دهنده را در این زمینه راهنمائی كند. ولی از صحبت كردن زیاد بپرهیزید و اجازه دهید كه دیگر حواس شما لذت و آسایش را به شما منتقل كنند.

به آرامی كچل (کولیتوریس) را با حركات دایره وار، در جهت عقربه های ساعت و یا بر عكس آن ماساژ دهید و با همان ملایمت آن را بین انگشت شست و انگشت اشاره تان بفشارید. این عمل را به عنوان ماساژ انجام دهید و نه به خاطر به اوج رساندن شخص به اورگاسم. واضح است كه شخص دریافت كننده ماساژ بر انگیخته و هیجان زده می شود ولی به او كمك كنید تا همچنان آرامشش را حفظ كند و نفس عمیق بكشد.

با ملاحظه و دقت كافی انگشت میانی دست راست را وارد با بهشت كرده و به لمس و ماساژ فضای داخل بابهشت بپردارید. باز هم عجله نكنید و تمام قسمتهای داخلی بابهشت، دیواره های بالائی و پائینی و دیواره های دوطرف را به خوبی ماساژ دهید. سرعت، فشار و عمق حركات خود را تغییر دهید و واكنش این تغییرات را در چهره شخص دریافت كننده ماساژ جستجو كنید. فراموش نكنید كه این تجربه هر چند در ابتدا ممكن است غیر عادی، خارج از كنترل و بسیار هیجان انگیز بنظر بیاید ولی چیزی جز یك ماساژ نیست كه بمنظور مواظبت و آرامش بابهشت صورت می گیرد.

در حالیكه كف دستتان به سمت بالا قرار دارد و انگشت میانی تان در داخل بابهشت است، انگشتتان را مانند زمانی كه كسی را با اشاره به سمت خود فرا می خوانید، حركت دهید. انگشت شما با یك بافت اسفنجی كه دقیقاً در زیر زین عشق و پشت كچل قرار دارد تماس پیدا می كند كه به آن نقطه– G گفته می شود. ممكن است دریافت كننده ماساژ حس تخلیه ادرار را در خود حس كند كه این حس می تواند دردناك و یا بسیار لذتبخش باشد. شما می توانید به حركات خود تنوع بدهید وا ز یك سمت به سمت دیگر، جلو و عقب و دایره وار انگشتتان را حركت دهید. می توانید انگشتی كه بین انگشت میانی و انگشت كوچك شما قرار دارد را نیز وارد بابهشت كنید ولی قبل از انجام این كار مطمئن شوید كه دریافت كننده ماساژ با این كار مخالفتی ندارد. اكثر زنان مشكلی در این خصوص ندارند و از تحریك و تماس بیشتر لذت می برند. از انگشت شست نیز برای تحریك كچل استفاده كنید. زمان را فراموش كرده و ملایمت حركات را هیچ وقت از یاد نبرید.

یك سوال: در تمام این مدت دست چپ شما به چه كاری مشغول بوده است؟!

از دست چپتان می توانید برای ماساژ سینه ها، شكم و كچل فرد استفاده كنید. تحریك سكس ابزار با دو دست، دست راست و دست چپ، لذت را چندین برابر می كند. تحریك سكس ابزار خودتان با دست چپ اصلا توصیه نمی شود چون این كار تمركز و و توجه شما را از شریكتان دور می كند. به یاد داشته باشید كه ماساژ فقط متعلق به شریك زن شماست و فایده این ماساژ فقط در لذت آن مستتر نیست بلكه قصد و نیت غیر خودخواهانه، فداكارانه، آن بسیار با ارزشتر است

این فیلم را ببینید

دانلود جدید با لینک مستقیم 3GP

یا برای دانلود روی این لینک کلیک کنید

ویا روی عکس کلیک کنید

به ماساژ خود ادامه دهید و سرعت، فشار و حركات مختلف را بیازمائید و از نگاه كردن به یكدیگر هرگز غافل نشوید. در این مرحله دریافت كننده ممكن است بسیار احساساتی شود و به شدت گریه كند. شما آرامش خود را حفظ كرده و ارتباط خود را با او قطع نكنید و در عوض اجازه دهید كه او خود را تخلیه كند. زنان بسیاری از نظر جنسی مورد تجاوز قرار گرفته اند و نیاز به التیام زخمهای قدیمی، با كمك و مراقبت شما دارند. اگر كه او به اوج لذت خود رسید، او را به نفس كشیدن عمیق تشویق كنید و به ماساژ دادن در صورت موافقت او ادامه دهید. اورگاسمهای متعدد دیگر ممكن است اتفاق بیافتد كه دارای شدت بیشتری نیز هستند. به ماساژ دادن تا زمانیكه او از شما تقاضای قطع آن را نكرده است ادامه دهید. اگر درخواست اتمام ماساژ را از شما كرد، با ملایمت هر چه تمامتر و با احترام دست خود را از بابهشت بیرون آورید. به او اجازه دهید كه همچنان در حالت دراز كشیده باقی بماند و از آرامش مخلوط با هیجان استفاده كافی را ببرد. یكدیگر را در آغوش كشیدن و دركنار یكدیگر خوابیدن نیز بسیار موثر است. هنگامیكه كه شما با هر ماساژ به مهارت خود در این عمل می افزائید، زندگی سكسی و جنسیتان نیز دچار انقلاب خواهد شد و درك جدیدی از ظرافتها و قدرتهای جنسی زنانه را كشف خواهید كرد.

تهیه کننده : حمیدبلا

169 پاسخ به “ماساژ بابهشت (فایل دانلود فیلمها به روزشد)

 1. manun az etelaate elmi mamnun misham dar morede amuzesh baram befrestin chon bishtare filmaha downlond nemishan daste golet dard nakone

 2. mamun az etelaate elmi mamnun misham dar morede amuzesh baram befrestin chon bishtare filmaha downlond nemishan daste golet dard nakone

 3. با تشکر

  خیلی عالی بود ولی دانلود فایلها به دلیل حجم زیاد کمی مشکله اگه میشه فایلهای کوچکتری را ضمیمه کنید ممنون

 4. Ba salam, tamameya mataleb az lahaze bare malomat ali bodan, failhaei ro ham ke zamime kardid aleyaaa, ama lotfan na az hajmesh kam konid na zamanesh, Keep On Cap. (Thanks)

 5. اسکار حق مسلم ماست به خدا

 6. ممنون

 7. با سلام من نتوانستم دانلوداش کنم اگه می شه به ایمیلم بفرست ممنونم ممنونم

 8. خیلی مطالب عالی بود اگه میشه فیلم و عکس برام ارسال کنید متشکرم

 9. من نمی توانم دانلود کنم لطفا راهنما یی کنید

 10. ممنون برام اگه میشه فیلم و عکس ارسال کنید.

 11. واقعا عالی بود.در مورد مردهاچطور؟ آموزشی هست؟

 12. باعرض سلام و خسته نباشيد .
  خيلي عالي بود .لطفا اگر امكان دارد كليپ و فيلمهاي بيشتري در اين زمينه قرار دهيد.باتشكر و آرزوي موفقيت و پيروزي.

 13. واقعا» عالی بود .اگه میشه ازتون خواهش میکنم فیلم آموزشی واسه ایمیلم بفرستید .خواهش میکنم

 14. salam

  khili khobe lotfan baram mail konid

  mamnonam

 15. خیلی خوب بود.تصاویر عالی بودن.ولی حجم ها زیاد بود و خیلی زمان میگرفت خواهشمندم در صورت امکان تصاویر را برای من ارسال کنید

 16. سلام

  خیلی خوب بود.ولی حجم ها زیاد بود خواهشمندم در صورت امکان تصاویر را برای من ارسال کنید

 17. سلام
  خیلی خوب بود واقعاً عالی بود خواهشمندم در صورت امکان فیلم و کلیپ های بیشتری به ایمیلم بفرستید

 18. دانلود نمیشه کرد

 19. khanoomhaye aziz,ayaTa be hal be Orgasm residid?! aya takonoon dar hengame sex az farte hayejan az hal rafteid?! aya doost darid tajrobei bi nazir dar sex va erza shodan dashte bashid?! yek email kafist . Ryan_nzz@yahoo.com

 20. بسیار مطالب خوب وجالب توجه وجدیدی مطرح شده است اما اگر به صورت مصور باشه بهتره، با تشکر

 21. filma aksaran bekhatere filtering ya pas vand donlowd namishe.age maishe befres.mamnon

 22. بابا نمیشه دانلود کرد

 23. نمیشه دانلود کرد بفرستشون ممنون

 24. با سلام اگر ممكنه يه فيلم اموزشي در مورد چگونگي پاره كردن پرده بكات دختر به ايميلم بفرستيد واقعا نياز دارم ممنون

 25. salam
  kheili khoob bood man natoonestam download konam age mishe be emailam beferest mamnoon

 26. نمیشه دانلود کرد آقا جون دست انداختی مارو

 27. ممنون عالی بود

 28. ممنون.ولی من نتونستم دانلود کنم.لطفا برام ایمیل کن

 29. سلام.اگه مومكنه فيلمهارو بفرست به ايميلم.
  متشكرم.

 30. ممنون.ولی من نتونستم دانلود کنم.لطفا برام ایمیل کن

 31. با سلام .
  میشه لطف کنین فیلماشو بفرستین به ایمیلم .
  ممنون میشم.

 32. سلام
  خیلی کارمفیدی انجام میدی واقعا ممنون
  من خیلی به این فیلم ها احتیاج دارم اما نتونستم دانلودش کنم
  امیدوارم این لطف رو درحق من بکنی که یا به ایمیلم بفرستیشون یا راهنمائیم کنی تا بتونم دانلودشون کنم خیلی ممنون
  منتظرم

 33. salam mamnoonam az hame chi
  faghat filmha dawnload nemishe ..!
  chikar konam?

 34. این آموزش ها واقعا مفید و در ایران کمیابن
  ممنون میشم اگر فیلم آموزشی رو به ای میلم بفرستید چون موفق به دانلود نشدم

 35. Dear Group
  I relly like to receive your nice sexy clips and some girls email adresses to have relationship with them.
  Thanks a milion

 36. سلام . بابت مطالبتون ممنون
  میشه لطف کنید و این مطالب را همراه فیلم ها به ایمیل من ارسال کنید !! من نتونستم دانلودشون کنم .
  با تشکر

 37. سلام. نام اون ماده ای که طرف استفاده کرد چیه؟ بیشتر توضیح بدین

 38. سلام.
  بسیار سپاسگزاریم از مطالب مفید شما.
  نمی تونم فیلم ها رو دانلود کنم.
  می شه لطف کنید به ایمیل من بفرستید.
  کیفیت خوب رو می خوام نه 3gp.

  با تشکر

 39. سلام.میشه این فیلم ها رو برام یل کنین.نمی تونم دانلود کنم.خیلی هم نیاز دارم.مرسی

 40. من نتونستم دانلود کنم ، اگه میشه برام میل کنی ممنون میشم.

 41. اگه میشه برام فیلم بفرستید

 42. فیلم رو که فرستادید با کیفیت باشه و ایرانی تشکر

 43. دوست عزيز فيلما هيچكدومشون كه دانلود نميشن اگه ميتوني برام ايميلشون كن ممنون

 44. با سلام مموفق به دانلود نشدم لظفا به ایمیلم ارسال کنید مرسیی در ضمن قوانین جدید را هم اگر داشتید بفرستید مرسی

 45. چون دسترسی به اینترلت خوب ندارم اگه میشه میل کنید

 46. سلام خسته نباشيد
  عالي بود دستتون درد نكنه
  اگه كليپ ايراني داريد برام ارسال كنيد ممنون

 47. من نتوانستم فيلم ها را دانلود كنم لطفا به ايميل م ارسال كن ممنون مطالب عالي بود

 48. منم مثل دوستای دیگه نتونستم دانلود کنم .
  حجمشونو کمتر کنید

 49. نميتونم دانلود كنم برام ايميل كن ممنون

 50. توپ بود اگه میشه برام میل کن دستت درد نکنه

 51. lotfan filmharo be e-mailam send konid mamnoon misham

 52. عالی بود خیلی زیاد

 53. salam matalebeton amozande bud vali filma ro nemishe gerert age mishe be emailam befrestid

 54. واقعا کارت درسته ، خواهش میکنم اگه میشه واسم میل کن

 55. ما كه نتونستيم دانلود كنيم . ببينم معرفت داري برام ميلش كني

 56. میشه لطف کنین برام ایمیل کنید .
  نیاز دارم

 57. آقا حجمش بالاست .نمیشه دانلود کرد حتی با adsl

  لطفی کن ایمیل کن برام

 58. من پویا هستم 28 ساله از تهران یه کیر کلفت دارم یکی رو میخوام کیرمو ماساژ بده تا حال بیاد خونه خالیه تماس بگیرید.09371581907

 59. نمیخوام شمارو تحریک کنم ولی وقتی ابم میاد میشه لیوانو با ابم پر کرد ابم خیلی زیاده فقط میخوام یکی ابمو تا اخرش بخوره .09371581907

 60. سلام
  خیلی کارمفیدی انجام میدی واقعا ممنون
  من خیلی به این فیلم ها احتیاج دارم اما نتونستم دانلودش کنم
  امیدوارم این لطف رو درحق من بکنی که یا به ایمیلم بفرستیشون یا راهنمائیم کنی تا بتونم دانلودشون کنم خیلی ممنون

 61. متاسفانه هیچکدام از این کلیپ ها را نمیتوان دانلود کرد

 62. با تشکر از اطلاعات مفیدی که در دسترس قرار دادید متاسفانه موفق به دانلود کلیپ ها نشدم اگر مقدور است لطفا برایم ایمیل کنید.
  ممنون

 63. فیلم ها رو نتونستم دانلود کنم
  لطفا برام میلشون کنین

 64. من ديگه نميخوام ازتون ايميلي دريافت كنم.چطور ميتونم اينكار رو انجام بدم؟

 65. سلام لطفا لینک های مستقیم فیلم هارو واسم ایمیل کنید.خیلی وقته دربه در دنبال اینا میگردم.در شرف ازدواجم لطفا یکم سریع

 66. سلام.کارتون عالی بود.

 67. متاسفانه هیچکدام از این کلیپ ها را نمیتوان دانلود کرد
  نمیشه دانلود کرد حتی با adslلطفی کن ایمیل کن برام

 68. من که یاد نگرفتم چطوری دانلود کنم میشه رهنمایی کنین

 69. با سلام خسته نباشيد
  من نتونستم دانلود كنم لطفا برام بفرستيد
  با تشكر

 70. به زور فیلتر شکن پیدا میکنم میام تو ولی هر کاری کردم نتونستم دانلودشون کنم میگی چی کار کنم بابا بفرست دیگه تو کف نزار ضایه اس

 71. سلام
  لطفا فيلم ها وعكس هاي آموزشي رو به ايميل من ارسال كنيد.
  با تشكر
  راستي اطلاعاتي كه در اختيار قرار دادي عاليه
  ممنون

 72. عالی بود . همه ی فیلمها رو تونستم دانلود کنم . thx . کیفیتش هم به نسبت خوب بود .

 73. salam.moteasefane download nashod age momkene baram mail konideshun.

 74. سلام دوستان گل و خوشگلم آموزشاتون عالي بود ولي نميدونم چرا من هركاري مي كردم به ارگاسم نمي رسيد حالا نمي دونم اون خيلي بي احساس بود يا من خيلي بي عقل. اما باور كنيد خيلي تلاش كردم ولي نشد!!!!!! لطفاً راهنماييم كنين يا آموزشهاي Hardcore بدين چون لامسّب از من محكم تره. پير شيد الهي!!!!!!!!!!!!!

 75. اگر ممکن فیلم برام بفرست چون نمی شه دانلود کرد.

 76. تشکر میکنم .به نظر من 90% جدایی زنا شویی به خاطر نا اگاهی زوجین از این مسایل هست .
  خدا توفیق ادامه راه رو به شما بده.

 77. khahesh mikonam in film jaye dige up kon ta betonim dll konim

 78. سلام من نمی تونم فیلماتون دانلود کنم واقعا نیاز دارم میشه به ایمیلم بفرستسد؟

 79. کیرم به دهن سایتتون

 80. سلام خیلی جالبه . ولی متاسفانه من نمی تونم فیلماتون دانلود کنم واقعا نیاز دارم میشه به ایمیلم بفرستسید؟
  ممنون

 81. فیلمها را میل کن برام لطفا

 82. خوب نفهم تو که بلد نیستی اینها را یه راست بر و بمیر اندازه یه خرم عقل نداری کره بز.

 83. نتوانستم دانلود کنم لطفا فیلمها ومطالب را برایم ارسال کنید ممنون

 84. مطالبتون خیلی عالیه اگه میشه برام فیلم اموزشی سکس را بفرستین
  mandegar_mn206@yahoo.com

 85. salam az veblag khobeton tashakor mikonam va be dalile natavanaee az dawnload filmha az shoma doste aziz khaheshmandam filmharo vasam mail konid batashakor faravan

 86. salam khastam az site khobeton tashakor konam va khahesh konam ke tamam filmharo vasam befrestin makhsosan filmhaye amozeshi bekhosos amozesh masajo ba tashakore faravan

 87. salam bacheha
  ye kos mashti mikham
  be axtrom1990 offline bezanid
  bye

 88. خیلی جالبه
  این سایتو به دوستام معرفی میکنم
  لطفا اگه براتون ممکنه فایلا رو میل کن برام . نمیتونم دانلود کنم .
  متشکر

 89. salam.man movafagh be download filmha nashodam.kheili ehtiyaj daram.lotfan baram mail mikonin.

 90. salam natonestam danlowd konam age mishe vasam mail konin nini_bahbah@yahoo.com

 91. فیلمها دانلود نمی شود لطف کنید به ایمیلم بفرستید با تشکر

 92. فیلمها دانلود نمی شوند . لطفاً برام ایمیل کنید
  bgoleij_59@yahoo.com

 93. salam natonstam Downloads konam lotfan barm mil konid mr30 mamnon misham

 94. با سلام
  منم مثل بقیه نتونستم دانلودش کنم اگه میشه به ایمیل منم بفرست
  sherek2011@yahoo.com

 95. سلام
  با تشکر از مطالب بسیار خوبتون
  من خیلی وقت بود که دنبال کلیپ های آموزش ماساژ جنسی میگشتم
  ولی متاسفانه من نتونستم کلیپ های شما رو دانلود کنم
  اگه میشه لطف کنید ای کلیپ ها رو برام ایمیل کنید
  بازم ممنون

 96. ممنون خیلی عالی بود

 97. sسلام
  من هر چی سعی میکنم نمیتونم دانلودشون کننم
  ممکنه براتون که واسم میل کنین

 98. salam man natunestam download konam age emkanesh hast baram befrestid mamnun misham

 99. سلام به همه دوستان من نمی تونم دانلود کنم هر کی دانلود کرده اگه براش مقدرو اپلود کنه برای من بفرسته از مدیران سایت هم همین تقاضا دارم همه با هم باشیم به هم بفرستم این ایمیل منه younes_a2000@yahoo.com

 100. salam khaste nabashin
  vagheaaaaan matalebe fogholadei gozashtin
  age mishe Lotf konid har 3 ta clipo vasam befrestin
  kheyli mamnon misham

 101. درود.
  خوبه اما بیشتر . میخواستم نام نویسی کنم اما نشد

 102. salam
  man movafagh be dn nashodam
  plz vasam filmaro befrestid. merc

 103. سلام نمیتونم دانلود کنم احتیاج به paybal کارت داره ، چرا پولیش کردین !؟

 104. سلام
  من نمیتونم دانلودشون کنم
  میشه واسم ایمیلشون کنین؟
  مرسی
  ghazalkhan_25@yahoo.com

 105. سلام
  من اگه خدا بخواد یک ماهه دیگه قرار ازدواج کنم.اگه امکان داره یه فیلم کوتاه اموزشی برام میل کنید که یکسری موارد حداقلی رو بدونم
  مرسی
  نیما

 106. سلام
  منم نتونستم دانلود کنم

  میشه برام ایمیل کنید؟
  میشه؟
  پلیزززززززززززززززززززززززززززز

 107. film ha donload nemishe … lotfan baram email konin
  shahraam_s2000@yahoo.com

 108. سلام خسته نباشید توضیحات کاملا عالی بود ولی در دانلود با مشکل مواجه شدم میشه برام بفرستید؟؟
  از زحماتتون ممنونم 😡
  monarchkorosh@yahoo.com

 109. چرا تو http://www.2shared.com آپلود ميكني؟!

  Mediafire كه خيلي بهتره

 110. SALAM MAMNUN MISHAM VASAM MEIL KONID KHEILI JALEBAN BAZAM MAMNUN

 111. slam. download nemishan dadash.

  plz mail kon baram
  city_sia@yahoo.com

 112. ba arze salam
  mamnun az site kheili kheili khubetun ke etelaate kheili jameio be maha mide…vaghean mamnun
  age emkanesh hast be man begin ke man chetori mitunam filmhatono download konam..emkanesh baraye man nis..age mishe ya email konin ya rahkar be man begin..mamnun

 113. ba salam farawan manam natonstam dawnload konam age vasam emil konid mamnon misham ba tashakore ziyad

 114. nemishe danlowd kard ke

 115. man ham natonestam danlod konam ,plz mail konid filmaye maasaj o be emailam taashakoooor doseton dariiim

 116. ممنون لطفا فیلمها رو واسم ایمیل کنید

 117. واسم ایمیل کن ممنون

 118. سلام میشه فبلمو به ایملم بفرستی مرسی

 119. این ایمیل منه ممنون می شم واسم میل کنی مرسی
  kish_y2011@yahoo.com

 120. با سلام امیدوارم همه مشکلات عزیزان درمورد سکس حل بشه اگر لطف کنید فیلمهاتونو به ایمیلم بفرستید ممنون میشم

 121. با سلام
  میشه لطفا برام ایمیلشون کنید
  با سپاس

 122. با سلام
  واقعا سایت مفید و عالی دارید.
  من هر کاری مردم فیلم هارو نشد دانلود کنم.
  میشه لطف کنید فیلم هارو به ایمیلم بفرستید تا راحت تر بتونم دانلود کنم؟
  با تشکر از لطف تان.

 123. سلام.مطالب جالبی بودند.خیلی عالی و مفید.ولی نمیشه دانلود کرد.
  اگه میشه لطف کنید فیلم های اموزشی را به ایمیلم بفرستید تا دانلود کنم؟

 124. دوست عزيز فيلما هيچكدومشون كه دانلود نميشن اگه ميتوني برام ايميلشون كن ممنون
  masoud_law64@yahoo.com

 125. با عرض سلام و ادب و احترام هرچی گشتم نتونستم دانلود کنم لطفا برام ایمیل کنید سپاسگذارم آبتین

 126. خوب بود ولی اگر ترجمه میشد خیلی بهتر بود

 127. سلام ممنون میشم فیلمهای آموزشی رو برای منم میل کنید rahgozar.world@gmail.com

 128. لطفاً
  برای من هم میل کنین ! nademjuve@gmail.com

 129. lotfan masaj jensi mardharo vasam email konid akhe natonesstam download konam

 130. دانلود ممکن نیست اگه ممکنه عکسها وفیلمها را به ایمیلم بفرستین با تشکر

 131. salam mamnunam alli bood.
  lotfan filmatuno baram mail konid akhe natunestam begiram.mamnun.

 132. با سلام سایت جالبی دارین ولی نتونستم عضو بشم اگه امکانش باشه فیلمهارو برای منم ایمیل کنید ممنون میشم با تشکر

 133. از این که به جای استفاده از لغات صریح از کلمات دیگه استفاده کردید زیاد خوشم نیومد. ولی اینایی که اینجا گفتید قفط بخش خیلی کمی از مطالبیه که مربوط به نحوه ی به انزال رسوندن خانوم ها میشه منظورم از انزال خروج آب با فشار از مجرای ادراریه که همه زنا میتونن به اون حد از ارضا برسن ولی متاسفانه ما مردا اکثرا بلد نیستیم چطوری. واسه همین از همه دوستام خواهش می کنم که کتاب Female orgasm نوشته ی Lee Jenkins رو حتما بخونن. اگه یکم خودخواه نباشیم می فهمیم که دخترا هم حق دارن ارضا بشن. ولی خیلی از مردا توی ایران به خاطر عدم آموزش حتی نمی دونیم زنا هم ارضا می شن

 134. I can’t download them.please email for me.

 135. slm..mamnon az etelate khobetan……har tarfandi k begi zadam ama donlowd nashod…mishe b emailam send konin mamnon…

 136. mamnoon misham age kasi b emailam clip bede faday haaamaton……kiarashsamurai@yahoo.com

 137. باسلام ممنون از وبلاگتون. موفق نشدم دانلود کنم اگر میشود ایمیل کنید.ممنوووون. farshadtaekwon2@yahoo.com

 138. مرسی خیلی خوب بود اگه میشه فیلمو عکسو برام بفرسین

 139. چقدر مسخره که دانلود نمیشن.مردمو سرکار نزارید لطفا

 140. واقعا عالی بود لطفا ایمیل کنید ممنون

 141. سلام.منم از سایت قشنگتون دیدن کردم.خیلی مطالب جالبی بود فقط نتونستم چیزی دانلود کنم اگه بشه فیلمارو بگید چجوری دانلود کنم ممنون میشم. مرسی

 142. با سلام
  از سایت خوب شما دیدن کردم فقط نتوانستم دانلود کنم راهنمایی کنید

 143. نمیتونم دانلود کنم م م م مممممم ممممممم……

 144. مطالب عالی و ارزشمندی بود فقط من هم مثلبقیه نتوانسم دانلود کنم لطفا فیلم ها را به ایمیلم بفرستید ممنون میشم

 145. اگا میشه فیلمهای آموزشی رو برای مبفرستید

 146. amir:فیلماتونو نمیشه دانلود کرد

 147. سلاااااااااااااامممممم
  من عاشق کیلیپای اموزش ماساژ جنسیم
  لطفا به ایمیلم بفرستید
  jooon.tara@yahoo.com
  lمرسی از سایت خوبتون

 148. کیرم دهنتون من که نتونستم دانلود کنم سرکاره همش دروغه

 149. اگه ممکنه برای من ایمیل کنین فیلمارو complet68@yahoo.com

 150. با سلام خسته نباشيد
  من نتونستم دانلود كنم لطفا برام بفرستيد
  با تشكر

 151. سلام من نتونستم فایلارو دانلود کنم میشه لطفا برام ایمیل کنید؟
  با تشکر

 152. سلام بي زحمت چند تا فيلم ماساژ جنسي برام ايميل كنيد نتونستم دانلود كنم ممنون اين هم ايميلم:mahdavi6111@gmail.com

 153. خاهشن برام بفرستيد نتونستم دانلود كنم

 154. سلام
  من متونستم فیلمارو دانلود کنم به زنم هم قول دادم که یه ماساژ حسابی بهش بدم
  اگه امکان داره به ایملم چند تا فیلم ماساژ بدن با روغن و ماساژ جنسی بفرستید
  f_love_ali@yahoo.com
  لطفا بفرستید خواهش میکنم

 155. با سلام و احترام
  در صورت امکان نحوه دانلود فیلمها را به ایمیل بنده ارسال کنید ..
  به هیچوجه دانلود نمیشود

 156. سلام اگه میشه برای منم بفرستینش

 157. سلام
  ایا این سایت هنوز فعال هست،چون فایل ها دان نمیشه

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s